X. ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ČALOUNÍKŮ

X. ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ČALOUNÍKŮ

27.04.2022

Ve dnech 20. - 22. 4. 2022 se konal X. ROČNÍK MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ČALOUNÍKŮ, pořádané u příležitosti konání Stavebního veletrhu Brno, kterou organizovala Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy a Generální sponzor soutěže – bpp.

Této soutěže se zúčastnili i dva žáci z naší školy, a to Jakub Václav Halama (3. ročník) a Filip Brezáni (1. ročník) v doprovodu svého učitele odborného výcviku pana Lukáše Bernkopfa a vedoucího učitele odborného výcviku pana Bc. Stanislava Vedry.

Žáci měli za úkol očalounit kostru křesla a upevnit pružiny – vytvořit pružinový základ na rám – kostru sedáku.

Celého úkolu se zhostili velice dobře, i když bylo kolem velké množství rušivých elementů. Jelikož soutěž probíhala v hale BVV, žáci i učitelé byli bombardováni dotazy kolemjdoucích návštěvníků, znervózňováni kameramanem pořádající organizace a bedlivým sledováním celé poroty. Naši žáci měli práci velmi kvalitně vyhotovenou a odevzdali mezi prvními. Od třetího místa je dělil pouze jediný bod, a tudíž skončili na čtvrtém místě.

Oba žáci i pedagogický doprovod nejen pracovně ale i svým sympatickým vystupováním kvalitně reprezentoval naši školu.

Zpět
obr obr obr