Strašidelná škola

Strašidelná škola

03.11.2021

Jednoho říjnového dne,  nám bylo sděleno, že se na půdě naší školy zabydlelo malé strašidýlko. Když strašidlo přijde na svět, neumí ještě nahánět strach, musí se to naučit ve strašidelné škole.  A tak jsme se rozhodli, že mu takovou strašidelnou školu v hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností připravíme. Nazdobili jsme třídy, dveře, chodbu i oka školy, aby se strašidýlko cítilo co nejlépe a musím říct, že atmosféra byla opravdu strašidelná.  

Strašidelná škola začala odpoledne a to velkou hostinou, kde se podávali hadí nožičky, pavouci Oreo, netopýří pamlsky, polévka z myších ocásků a další výborné pochutiny. Následoval lampionový průvod, na počest našeho školního strašidla. Po příchodu do školy jsme se na diskotéce snažili strašidlo vyzvat k tanci , ale bez úspěchu. Stále bylo zavřené na půdě a tak se někteří odvážlivci rozhodli za strašidlem vydat. Bohužel, ani oni nebyli úspěšní a zaslechli pouze zvláštní zvuky, které z půdy vycházely. Pro klidné spaní nocležníků ve škole, jsme společně zamkli dveře půdy na zámek a odebrali se do tříd ke spánku.  

Budeme doufat, že naše snažení strašidýlku pomohlo a stane se z něho opravdové strašidlo. Děkujeme všem rodičům, kteří se zapojili do naší akce.

Zpět
obr obr obr